VISUAL COUNTER - KİŞİ SAYIM SİSTEMLERİ

1-bosch-kisi-sayim-sistemleri-131820411535525643
İş dünyasının kullanımına sunduğumuz Gia Teknoloji Kişi Sayma Sistemleri kurumsal alanda sunulan en yenilikçi çözümler arasında yer almaktadır. Verimliliği artırmak ve daha doğru ölçümleme yapabilmek için kullanılan Gia Teknoloji Kişi Sayma Sistemleri çözümümüz, alışveriş merkezleri, mağaza ve marketler için ziyaretçi sayısının doğru tespit edilmesi, pazarlama ve reklam çalışmalarının etkinliğinin ölçümlenmesine yönelik ideal bir çözümdür.

Kurumlar, mağaza açılış kapanış saatlerinin düzenlenmesi, personelin izin yapacağı gün ve saatlerin belirlenmesi gibi konularda da Gia Teknoloji Kişi Sayma Sistemleri’nden faydalanmaktadırlar.

RAPORLAMA ve ANALİZ

kisi-sayim-sismteleri-131820410471862885

Sistem'in Avantajları

  • Sistemin sağladığı raporlar sayesinde firmalar geleceğe yönelik yatırımlarını en verimli şekilde planlayabilirler.
  • Gia Teknoloji Kişi Sayma Sistemleri, yüksek teknolojileri ve kurumlara özel abonelik modeli ile rakiplerinden ayrılmaktadır.
  • Gia Teknoloji Kişi Sayma Sistemleri’nde kullanılan cihazlar pazardaki rakiplerinden farklı olarak %95’in üzerinde doğrulukta sayma yapabilmektedirler.
  • Gia Teknoloji Kişi Sayma Sistemleri yapılan pazarlama faaliyetleri ve reklamların ne kadar etkili olduğunu ölçmek için de kullanılabilir. Kurumsal müşterilerimiz satış dönüşüm oranının iyileştirilmesi için doğru verilere ulaşmak, ileriye dönük yatırımları doğru ve etkin olarak planlamak amacıyla da kişi sayma sistemlerinden yararlanmaktadır.

Perakende noktaları ve alışveriş merkezlerinde müşterilerin ihtiyacına göre müşteri sayılarını değişik teknolojiler kullanarak ölçen; ölçümlerden elde edilen veriyi yine müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda detaylı raporlara dönüştüren sistemlerdir. 3D kişi sayma çözümleri, 3 boyutlu sayım yapma tekniği ile çok yüksek doğruluk oranı ile sayım yapar. Özel teknolojisi sayesinde çocuklar sayım dışında tutulabilir. Veri aktarımı sisteminizin gerekliliklerine uygun olarak entegre edilebilir.

Bu site E-Web Site Tasarım tarafından yapılmıştır.