Video İzleme Sistemleri

Gia Teknoloji portföyünde bulunan Video İzleme Çözümleri; güvenlik kameraları ile bunlara bağlı kayıt, izleme ve analiz donanımlarından oluşuyor. Bu izleme çözümleri sayesinde, gelişen olaylar entegre alarm sistemleri üzerinden anında tespit edilerek, mümkün olan en yüksek hızda ve etkide müdahale sağlanıyor.

Müşterinin ihtiyacı halinde, internet üzerinden merkezi izleme ve yönetim imkânı veriliyor. Yüksek çözünürlüklü görüntüler üzerinden yapılabilen akıllı analizlerle, olaylar üzerinde operatörün hâkimiyeti artıyor ve hızlı aksiyon alınabiliyor.

En üst seviyede teknolojiyle donatılmış “proaktif” güvenlik çözümleri sayesinde, olay henüz gerçekleşmeden önlem alma imkânı mümkün hale geliyor. Herhangi bir olay anında merkezden izleme ve uzaktan anons yaparak müdahale edilmesine olanak tanınıyor.

Gia Teknoloji müşterilerinin, mobil cihazlarından canlı ve kayıtlı görüntülere erişime imkânı da söz konusu. İstenmeyen durumlarda kanıt niteliğindeki görüntü merkezden ya da uzak bağlantı ile indirilerek güvenlik güçleri ile paylaşılabiliyor.

Gia Teknoloji Video İzleme Sistemlerinde Hangi Seçenekleri Sunuyor?

Müşteri ihtiyaçlarına göre analog ya da IP seçenekleri sunan Gia Teknoloji, güvenlik kameralarında çözünürlük ve tasarım özelliklerine göre de alternatifler barındırıyor. Gia Teknoloji bu alanda, Bosch, Avigilon, Samsung, Mobotix gibi dünyanın önemli üreticileri ile çözümler sunuyor.

Bulut Tabanlı Video İzleme Çözümü sayesinde kayıt cihazına ihtiyaç duyulmadan görüntüler bulut sistemine kaydediliyor. Mobil cihazlarla uzaktan yönetilebilen sistemde, geçmiş alarmlar da izlenebiliyor.

Bu site E-Web Site Tasarım tarafından yapılmıştır.