GİA TEKNOLOJİ

Gia Teknoloji, kuruluşundan itibaren hızlı bir gelişme göstermiş, geçmişten gelen tecrübesi, dinamik kadrosu, referansları ve memnun müşterileri ile Elektronik Güvenlik Sektörünün önde gelen Proje Taahhüt Şirketlerinden biri olmuştur.

Gia Teknoloji, küçük ve orta boy işyerleri, banka şubeleri, mağaza zincirlerinden, büyük ölçekli endüstriyel tesisler ve çok katlı binalara kadar anahtar teslimi komple sistemler kurmaktadır.

Gia Teknoloji, ileri teknoloji ve yoğun mühendislik bilgisi isteyen ve Türkiye’ de örnek teşkil eden projelerde entegre güvenlik sistemine imza atmıştır.

hakkimizda-logo-131820399606504203

Misyonumuz

Geleceğe hazır olma, başarılarını sürekli kılma, paydaşlarına artan katma değer yaratma, daha verimli ve etkin iş yapma, doğru karar vermeyi hedefleyen kamu ve özel sektör müşterilerine yönetim sistemlerini geliştirmek üzere küresel ölçekte geçerli, akılcı ve güvenilir çözümler sunan bir firma olmaktır.

Ekonomik başarının ancak sosyal sorumluluk ve topluma katkı ile anlam kazanacağına olan inancımız ile sektörümüzdeki öncü kuruluşlardan olmak. Pazarlarda araştırmaya ve geliştirmeye vereceğimiz önemle doğru orantılı olarak beklentilerin de ötesinde ürün ve süreç performansımız ile memnun müşteri ağımızı hedef pazarlarda sürekli geliştirerek kontrol altında bir gelişme eğrisi elde etmek.

Vizyonumuz

Elektroniğin, toplum ve birey yaşamının hemen her alanında oynadığı rol ve vazgeçilmezliği, elektronik güvenlik sistemlerinin de tartışmasız bir ihtiyaç olarak yaşamda yer almasını sağlamıştır.

Giateknoloji, her kurumsal yapı gibi, uzmanlık alanında hedeflerini planlamakta, güçlü, sağlam adımlarla ilerleyerek, sektörünün örnek alınacak öncü kuruluşlarından birisi olmak bilinciyle çalışmaktadır.

Güvenliğin, birey ve toplum yaşamındaki en önemli yaşamsal ihtiyaçlardan birisi olduğu gerçeğinden hareketle;

Giateknoloji, elektronik güvenlik sektörünün, bu yaşamsal ihtiyaca katkısını en üst düzeyde temsil etmek; örnek ve öncü rolünün gerektirdiği yatırımları ve açılımları zamanında yapmak; amatör ruhu kaybetmeden, profesyonel anlayışla çalışmalarında kaliteyi esas alarak hizmet vermek; insanı ve ülkesinin huzuruna sağladığı katkının ticari getirisini, yine kendisini var eden insanına ve ülkesine, güçlü ve köklü bir hizmet olarak sunmak amacındadır.

Bu site E-Web Site Tasarım tarafından yapılmıştır.