BOSCH YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ

Bosch Yangın alarm sistemleri, tüm yaşam alanları ile endüstriyel merkezlerde can ve mal güvenliğini sağlayan sistemledir. Bu sistemler arasında bulunan Bosch yangın alarm sistemleri, ileri teknoloji ile üretilen ekipmanlarla öne çıkmaktadır. Yangın alarm sistemleri, farklı detektörlerden oluşmakta, ayrıca birkaç sisteme uyum sağlayabilmektedir.

Alarm sistemleri, yangın sırasında havalandırmayı açabilmekte, söndürme sistemlerini devreye sokabilmekte, asansörü belirli yere getirip çalışmamasını sağlayabilmekte ve diğer önlemlerin alınmasına imkan sağlamaktadır. Yangın alarm sistemlerinin belirli dönemlerde bakımlarının yapılması ve bu bakımların aksatılmaması zorunludur.

Bakım yapılırken kontrol paneli test durumuna alınmalı, dedektörler alarm durumuna geçirilmelidir. Loop cihazlarda, dedektörün tipinin yanı sıra çalışma hassasiyeti, dedektörün adresi, üretim tarihi, son bakım zamanı gibi gerekli olan tüm bilgiler, dedektör hafızasında saklanmaktadır. Bu sayede cihazların bakım tarihleri kaydedilmektedir. Geçmişe yönelik hafızası olan dedektörler, geriye dönük raporlama imkanını da sağlamaktadır.

Profesyonel Dedektörler

Akıllı Yazılım Sistemi

Son Teknoloji Depolama

Müşteri Eğitimleri

Bu site E-Web Site Tasarım tarafından yapılmıştır.