Avigilon Kamera Sistemleri

Avigilon, Motorola Solutions çatısı altında kurulmuş bir şirkettir. Farklı teknolojiler tasarlayan şirketin ürünlerinin sahip olduğu gelişmiş özellikler, güvenlik ihtiyacı hissedilen tüm alanlarda en etkili çözümleri sunar. Avigilon ürünlerini yapay zeka destekli olarak tasarlamaktadır. Örneğin; şüpheli hareketlerin algılanması, yüz okuma, plaka tanıma gibi özelliklere sahip kameralar ile havalimanlarında, alışveriş merkezlerinde şüpheli durumlar anında tespit edilebilir.

Akıllı teknolojilerle donatılmış kameralar, acil ihbar sistemleri ile beraber kullanıldığında gereksiz alarmların yol açtığı zaman ve iş kayıplarını, gereksiz paniği önler. Avigilon kamera gelişmiş arama özelliklerine de sahiptir. Saatlerce süren video kayıtları arasından şüpheli bir durumu çekip çıkarmanız için Avigilon Appearance Search sistemini kullanabilirsiniz. Videoları detaylı bir şekilde sınıflandıran kameralar, aradığınız görüntüyü size anında sunar.

Avigilon Kamera Sistemlerinin Özellikleri

Avigilon kamera özellikleri arasında Unusual Motion Detection teknolojisi de bulunur. Bu özellik, bir ortamdaki genel hareketleri belirleyerek sıra dışı bir durum yaşandığında anında tespit eder. Araç plaka tanıma sistemi ise sadece bir aracın kime ait olduğunu anlamakla kalmayıp geçmiş kayıtlarda olağan dışı hareketlerde yer alan araçların doğrudan eşleştirilmesi için üstün özelliklere sahiptir.

Avigilon kameralar, en zayıf aydınlatmaya sahip ortamlarda bile en net görüntüleri ortaya çıkarır. Tüm alanlarda yeterli aydınlatmayı sağlamak için adaptif kızılötesi ışınlar kullanılır. Birçok kamerada bulunan bu özellik, aydınlatmanın yeterli seviyeye ulaşmasını sağlar. Yüzey kameraları, asma ve tavana gömülü kameralar, dar ya da geniş olduğu fark etmeksizin tüm alanlarda kullanılabilir.

Yapay zekânın tüm avantajlarının mevcut olduğu modeller sayesinde bulunduğunuz her ortamlarda hırsızlık, darp gibi istenmeyen olayları önleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra yalnız başına yaşayan hasta bireyler, ailesi tarafından bakıcılara ya da kreşlere emanet edilen çocuklar da Avigilon’un anında görüntü aktarabilen kameraları sayesinde kolayca takip edilebilir. Dış ortam koşullarından kolay kolay etkilenmeyen modeller ile anayollar, caddeler ve sokaklar da sürekli takip altında tutulabilir. Hemen bizimle iletişime geçerek, Gia Teknoloji uzmanlığıyla Avigilon kameraları istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz.